HAKKIMIZDA


NOKTA ÇELİK KAPI

HAKKIMIZDA

Firmamız 1994 yılında Kayseri ağaç işleri evren sanayi sitesinde çelik kapı ahşap üretimi üzerine kurulmuştur. 1999 yılında ise çelik kapı üretimine başlamıştır. Çelik kapı ahşapları üretiminde göstermiş olduğu başarıyı çelik kapı üretimine de taşıyan firmamız kalite prensibini bozmadan aynı politikayla üretimine devam etmiştir. Bu başarı sayesinde kurumsallaşayan firmamız çelik kapı modelleri ve her bütçeye uygun çelik kapı fiyatları ile sektörde ki güncelliğini her daim korumuştur.Harici olarak üretiminin %70'lik bölümünü ihracat etmektedir.


NOKTA ÇELİK KAPI

MİSYONUMUZ

Kaliteli,garantili hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim yapmak ve sektörde her zaman olumlu yönde adından söz ettirmekle birlikte her daim kalite ve güven çita'sını bir adım öteye taşımak.

Son sistem makinelerle,uzman teknik elemanlarıyla, müşterilerinden aldığı olumlu destekle her zaman kendini yenileme ve mükemmele taşımayı hedef edinmiş ve gelişmiş teknolojiyi yakından takip edip teknolojiyi en iyi şekilde kapı sektörüne uyarlamak. Dünya piyasasında gelişmekte olan sektörler için en mükemmel deneyimini yaşatmak ve müşterilerine büyük değer yaratmaktır. Sürekli gelişim için müşterilerimize ve teknolojiye yatırım yapmayı, politikamızın ayrılmaz bir parçası haline getirmek Kalitemizi geliştirme konusundaki yaklaşım tarzımızı proaktif olmakla beraber iş ortaklarımızın, ihtiyaç ve beklentilerini dile getirmeden önce, bizler bunları saptayıp giderme yönünde çaba göstermek uğruna sağlam bir arge çalışması yapmak.